Terapia odchudzająca

Terapia odchudzająca i poprawiająca przemianę materii
Jedną z najskuteczniejszych obecnie metod w zwalczaniu nadwagi jest terapia biorezonansowa. Nadwaga jest jednym z czynników, który doprowadza do niezliczonej ilości chorób.
Przyczyny nadwagi to najczęściej spożywanie nadmiernej ilości pokarmów oraz niewłaściwie funkcjonujący organizm powodujący odkładanie się tkanki tłuszczowej.
Terapia biorezonansowa ma na celu poprawienie przemiany materii z uwzględnieniem spalania nadmiaru tłuszczów w organizmie oraz zmniejszenie apetytu również na słodycze.
Terapia składa się z 10-ciu zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu plus psychoterapia. Terapia biorezonansowa jest zdrowa i bezpieczna oraz zapewnia trwały ubytek masy ciała. Stosowanie tej terapii nie powoduje tzw. efektu "Yo-Yo" - co oznacza, że w krótkim czasie po zabiegach nie wraca się do poprzedniej wagi ciała plus kilka dodatkowych kilogramów.
Procesy jakie zachodzą w organizmie podczas terapii odchudzającej powodują oczyszczenie organizmu z toksyn dlatego też zaleca się po terapii wypić 1,5 l wody mineralnej niegazowanej w celu wypłukania ich z organizmu.

Zapamiętaj:

  • Nie sięgaj po jedzenie gdy nie czujesz głodu.
  • Pilnuj stałych godzin posiłków.
  • Nie zajadaj smutków i stresów.
  • Nie jedz podczas oglądania telewizji lub czytania książek.
  • Nie jedz na stojąco lub chodząc.
  • Nie zjadaj resztek po domownikach.

Powyższe zdjęcie przedstawia aparaturę Bicom®Optima. 

 

Podstawy terapii biorezonansowej (BRT)

Terapia biorezonansowa została po raz pierwszy przedstawiona w 1977 r. przez niemieckiego lekarza Franza Morella, poprzedzona ponad dziesięcioletnimi badaniami biofizyków, przede wszystkim prof. Smitha z Londynu. 


Bicom®Optima to urządzenia diagnostyczno-terapeutyczne do biorezonansu o szerokim spektrum możliwości. 

Metoda terapii biorezonansowej wykorzystuje indywidualne dla każdego człowieka spektrum drgań jego tkanek. Oprócz drgań fizjologicznych, sterujących i koordynujących reakcje chemiczne, procesy rozwojowe, regeneracyjne, przemiany materii, czy też wydzielania hormonalnego, występują w organizmie człowieka drgania patologiczne, które odgrywają rolę zakłócającą.
Źródłem drgań patologicznych mogą być: nie wyleczone ogniska chorobowe, różnego rodzaju blizny, zatrucie: toksynami, wirusami, truciznami środowiskowymi oraz urazy, obciążenia metalami ciężkimi, i inne. Obciążającymi są również: wpływ pogody, geopatia, i inne zagrażające życiu czynniki jakie oferuje nam nowoczesny świat. Wiele chorób ma swój początek w błędnych niezharmonizowanych drganiach, które prowadzą do zaburzeń regulacji procesów biochemicznych.
Elektromagnetyczne sygnały wysyłane przez organizm zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz ciała są odbierane za pomocą trzymanych przez pacjenta elektrod i przekazywane przez przewody do aparatu terapeutycznego Bicom lub Mora. Celem terapii jest zredukowanie informacji patologicznych, nawet ich usunięcie oraz wzmocnienie drgań fizjologicznych.
Aby to osiągnąć w umieszczonym aparacie filtrze oddzielone są drgania zdrowe od patologicznych czyli chorobowych. Drgania zdrowe wracają do pacjenta w formie wzmocnionej, natomiast chorobowe są elektrycznie odwracane i w tej dopiero formie wprowadzane do organizmu. Po poprawie biofizykalnego stanu energetycznego, następuje szybko poprawa procesów biochemicznych zmierzająca ku normalizacji.

Poprzez tę formę terapii może być efektywnie leczonych, czasami nawet z zaskakującą szybkością wiele schorzeń jak stany zapalne, bóle , nerwice, choroby wrzodowe, reumatyczne-cukrzyca, alergeny, astma. Przy przewlekłych lub ciężkich zmianach, leczenie przybiera postać dłuższego procesu terapeutycznego.

Metoda ta została gruntownie naukowo zbadana i w żaden sposób nie działa obciążająco na pacjenta.

www.monadith.com.pl

JAK DZIAŁA BIOREZONANS?
 
Metoda Biorezonansu opiera się na założeniu, że procesy fizjologiczne w organizmie są kontrolowane i regulowane, nie tylko w wyniku procesów chemicznych, lecz w dużym stopniu elektromagnetycznych impulsów substancji i systemów.
Co więcej, oznacza to, że narządy, organy i układy w zdrowym organizmie wykazują charakterystyczne wzory częstotliwości i że każda ingerencja w częstotliwości tych wzorów może prowadzić do znacznych zakłóceń w organizmie, a ostatecznie do choroby.
 
Badania Burr`a na Uniwersytecie w Yale w latach trzydziestych pokazały, że zdrowe narządy i układy narządów emitują fale elektromagnetyczne o charakterystycznej częstotliwości i charakterystycznym wzorze częstotliwości. Co więcej, najnowsze wyniki badań z innych renomowanych, międzynarodowych ośrodków naukowych takich jak grupa profesora H. Hamalainen Politechniki w Helsinkach, udowodniły i potwierdziły istnienie tych drgań.
 
Profesor PA Anninos Demokryt (University of Tracji w Aleksandropolis, Grecja)
Wykazał w szeregu badań naukowych uzasadnione powiązania między procesami patologicznymi zmianami wzorów częstotliwości.
 
Od 1978 roku firma Regumed jest liderem w produkcji urządzeń do terapii biorezonansowych.
Ścisła współpraca z lekarzami oraz terapeutami z całego świata zaowocowała powstaniem najnowszej 8 generacji urządzeń. Metoda Bicom zaliczana jest do medycyny komplementarnej, używana również w świecie przez wiele uniwersytetów.
 
Uniwersytet w Pressburgu otrzymał 2 miliony Euro na badania nad urządzeniami do biorezonansu.

MOŻLIWOŚCI DIAGNOSTYCZNE I TERAPEUTYCZNE BIOREZONANSU ICOM
 
Diagnostyka alergii: pokarmowych, konserwanty, alergeny wziewne, pyłkowe, własne.
 
Diagnostyka obciążeń: wirusy, bakterie, pasożyty, szczepionki, metale ciężkie, toksyny, chemia, geopatia, testy 5 elementów (medycyna Chińska).
 
Możliwości terapeutyczne: eliminacja alergii; eliminacja obciążeń organizmu; terapie schorzeń przewlekłych układu: ruchu, krążenia, pokarmowego; terapie zaburzeń seksualnych; terapie odpornościowe, wspomaganie terapii nałogów; terapie chorób skóry; regulacja zaburzeń hormonalnych; terapie detoksyfikacji i inne.
 
Ponad 1000 gotowych programów terapeutycznych dla wielu wskazań.
Ponad 220 użytecznych połączeń programów (łańcuchy Programów).
Ponad 400 zapisanych kompleksów substancji (wzory substancji terapeutycznych) w celu ustabilizowania pacjenta.
Ponad 450 dostępnych alergenów.
Ponad 480 dostępnych patogenów do identyfikacji.
 
Terapie przyjazne pacjentom.
 
Codziennie  spotykamy się z coraz to większą grupą pacjentów, którzy poszukują pomocy zgodnie z medycyną naturalną, której działania nie pozostawiają skutków ubocznych.
 
Diagnostyka i terapia aparatem Bicom Optima jest bezbolesna i bezinwazyjna, możliwa również u dzieci poniżej 3 roku życia.
Terapia biorezonansem aparaturą Bicom Optima jest bezpieczna, nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu, nie wpływa też na wchłanianie leków.
 
Opracowano na podstawie materiałów ze szkoleń i seminariów Monaditth-Biomed s.c.

   Moje certyfikaty na portalu ZnanyLekarz.pl